Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Liciszewy - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Widok

Ciechocinek(Liciszewy + 23 km)

14 000 000 zł46 422 m² 301,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tereno pow. 4,6422ha zlokalizowana w południowej części miasta, przy ul. Widok i ul. Słowackiego. Teren płaski, o kształcie zbliżonym do prostokąta, sąsiadujący z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Skępe

Skępe(Liciszewy + 23 km)

106 560 zł888 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Położona w miejscowości Rumunki Skępskie działka o powierzchni 888 m to propozycja dla osób, które szukają równowagi między prywatnością a wygodnym dostępem do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Ciechocinek

Ciechocinek(Liciszewy + 23 km)

380 000 zł7 887 m² 48,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 7887 m 2 położona w miejscowości Podole na obrzeżach Ciechocinka. Lokalizacja w małym stopniu zurbanizowana. Oaza ciszy i spokoju. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kopernika

Ciechocinek(Liciszewy + 23 km)

187 350 zł1 249 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja Działka o powierzchni 1249mkw położona w okolicach zbiegu ulic Bema i Kopernika. Dojazd drogą z polbruku. Działka o wymiarach 43x30. Woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Głogowo

Głogowo(Liciszewy + 18 km)

13 897 000 zł69 485 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży grunt inwestycyjny położony w miejscowości Głogowo, w pobliżu autostrady A1. Grunt o przeznaczeniu komercyjnym. Klasa gruntów iiib oraz iva, działki 183/4, 183/5.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Obrowo

Obrowo(Liciszewy + 14 km)

150 000 zł1 341 m² 111,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,1341ha, w otoczeniu lasu, nr 436/33 obręb Obrowo. Idealna dla osób ceniących sobie spokój, prywatność, długie spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Tomkowo

Tomkowo(Liciszewy + 22 km)

400 000 zł95 500 m² 4,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dwie wyjątkowe działki na sprzedaż - Tomkowo, gm. Wąpielsk Na sprzedaż dwie malowniczo położone działki w miejscowości Tomkowo, gmina Wąpielsk, powiat rypiński. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Bema

Ciechocinek(Liciszewy + 23 km)

653 990 zł3 847 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3847m2 położona w Ciechocinku w drugiej linii ul. Bema , sięgająca do ulicy Gen. Józefa Sowińskiego, powiat aleksandrowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Elgiszewo

Elgiszewo(Liciszewy + 15 km)

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o pow 3000 m2 w atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Elgiszewo. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa z linią brzegową Liciszewy

Liciszewy,kujawsko-pomorskie

199 900 zł9 999 m² 19,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu przepięknie położonej działki o powierzchni 0,99 ha zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Liciszewy. Działka posiada bezpośredni dostęp do jeziora Liciszewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Liciszewy

Liciszewy,kujawsko-pomorskie

350 000 zł48 000 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Miejscowość położona ok.30km od Torunia i 30 km od Rypina. 3.8ha lustra wody i reszta gruntu. Jezioro położone w bardzo cichej okolicy, dobre miejsce na Agroturystykę, ośrodek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Liciszewy

Liciszewy,kujawsko-pomorskie

650 000 zł126 900 m² 5,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 12.69 ha (w tym 1,2 ha stawu zarybionego), działka razem z budynkiem mieszkalnym (dom jednorodzinny) oraz budynkami gospodarczymi w dobrym stanie. Możliwość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij